KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14072124
nr 1407 2124
Kristina Bjuhr
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Katt, Monogramsignerad. Bladets mått: 24x15 c, yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Kristina Bjuhr, svensk konstnär med verksamhet och ateljé i Vaxholm, född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:13:31
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Kristina Bjuhr
Läs mer om Kristina Bjuhr